/ Blog

Żaluzje bambusowe – naturalne piękno w oknie

Żaluzje bambusowe wyróżniają się przede wszystkim elegancją. Ta ekskluzywna metoda osłony okien pasuje idealnie do pomieszczeń, których właściciele cenią sobie estetykę i niebanalny sposób aranżacji wnętrz.

Żaluzje bambusowe możemy montować we wszystkich pomieszczeniach. Pasują zarówno do pokoju, kuchni czy łazienki. Możemy montować je zarówno do ściany nad wnęką okienną, jak również do samych skrzydeł okna za pomocą specjalnych zaczepów.
Warto zauważyć, że bez względu na sposób montażu żaluzje bambusowe są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Można - bez użycia środków chemicznych - przetrzeć zgromadzony kurz, podobnie jak z np. ze stołu czy regału.

Proces produkcji lameli bambusowych polega na połączeniu listewek naturalnego bambusa. Dzięki temu zachowują niezwykłą trwałość. Sama metoda działania jest analogiczna jak w przypadku innych typów żaluzji, np. drewnianych czy aluminiowych. Dzięki sterowaniu ręcznemu można ustawić lamele żaluzji bambusowych w różnych położeniach, regulując natężenie światła w pomieszczeniu. Całą żaluzję możemy także ponieść na dowolną wysokość odsłaniając w razie potrzeby nasze okno.

Dzięki temu jak powstają bambusowe żaluzje, są niepowtarzalne i mają w sobie naturalne piękno. Różnorodne odcienie i naturalne przebarwienia sprawiają, że są unikalne a w pomieszczeniu, w którym zamontujemy żaluzje bambusowe powstanie klimat elegancji i ciepła.

Żaluzje bambusowe będą z pewnością pasowały do większości domów. Jeżeli dodatkowo styl domu został urządzony klasycznie lub etnicznie będą pięknym uzupełnieniem aranżacji i efektowną dekoracją okien. Dzięki połączeniu funkcjonalności ze swoją naturalną elegancją żaluzje bambusowe będą doskonałym wyborem, do osłony i dekoracji okna.

Zobacz naszą ofertę żaluzji bambusowych »

Czytaj także: